Kup bilet online

Gorąco zachęcamy do kupna biletów drogą on-line! To naprawdę proste! Wystarczy wejść na nasz profil na portalu TIKETTO, wybrać film, dzień i godzinę, oznaczyć miejsca na podglądzie sali oraz typ biletu a następnie określić jak chcecie odebrać bilet - na telefon czy na email do druku. By zakończyć zakup, należy się zalogować na konto internetowe w swoim banku i dokonać przelewu. Należy pamiętać, że miejsca zarezerwowane on-line należy w ciągu 30 minut opłacić, inaczej cała transakcja zostaje anulowana a nasze bilety przepadają.

 

Więcej można przeczytać w REGULAMINIE

 

PORADY:

1. Może się zdarzyć, że na państwa adres email nie trafi bilet - warto sprawdzić folder SPAM, gdyż niektóre systemy pocztowe kwalifikują wiadomości z portalu Tiketto jako niechcianą pocztę.

2. Jeśli dokonaliście państwo przelewu i macie potwierdzenie zakończenia transakcji, a mimo to nadal nie otrzymaliście biletu, prosimy o kontakt 533 750 765 (poniedziałek - piątek 9:00 - 15:00, proszę mieć na uwadze, że podczas sprzedaży biletów w Kasie Kina nie mamy możliwości odebrania telefonów), można również odwiedzić kasę od czwartku do poniedziałku między 12:00 a 17:00.

3. Jeśli otrzymaliście państwo zwrot na konto, prawdopodobnie Tiketto nie ma podpisanej umowy wiążącej z państwa bankiem i nie może zrealizować w wymaganym czasie 30 minut państwa zakupu.

Ostatnio zmieniany środa, 27 luty 2019 12:19
(1 głos)